Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.06.2021 16:38
Wiedźmin Netflix - Witcher Blood Origin
1317V

Wiedźmin z zaskakującym castingiem? W Witcher Blood Origin ma pojawić się gwiazdor Jamesa Bonda

Netflix nie potwierdził jeszcze pełnej obsady „Witcher Blood Origin”, ale jeśli wierzyć najnowszym przeciekom – w prequelu „Wiedźmina” pojawi się niezwykle ciekawa persona. Pierce Brosnan miał zostać głównym bohaterem historii.

Redakcja Giantfreakinrobot przedstawiła bardzo ciekawą wiadomość. Netflix miał zgarnąć wielką gwiazdę i „zaufane i sprawdzone źródło” twierdzi, że w „Witcher Blood Origin” pojawi się Pierce Brosnan. Aktor miał zostać zaangażowany do produkcji, gdzie będzie miał okazję zaprezentować swoje umiejętności.

Pierce Brosnan wcielał się w między innymi Jamesa Bonda („GoldenEye”, „Tomorrow Never Dies”, „The World Is Not Enough”, „Die Another Day”) i w tej roli wystąpił także w wielu grach z serii o agencie specjalnym.

Na potwierdzenie tej wiadomości będziemy musieli zaczekać, jednak trzeba przyznać, że Netflix decydując się na Irlandczyka mógłby zyskać naprawdę sporo. Jak wiadomo Pierce Brosnan może wnieść wiele do produkcji.

Więcej na temat „Witcher Blood Origin” powinniśmy usłyszeć podczas WitcherCon. Wydarzenie Netflixa oraz CD Projektu będzie idealną okazją, by opowiedzieć o nadciągającej historii.

Źródło: https://www.giantfreakinrobot.com/ent/exclusive-the-witcher-blood-origin-pierce-brosnan.html

Tagi: Netflix Wiedźmin Witcher Blood Origin