Iza Łęcka Iza Łęcka 16.06.2021 13:37
Travis z No More Heroes III
621V

No More Heroes 3 na pełnej prezentacji rozgrywki. Zobaczcie w akcji kolejną ekskluzywną grę na Switcha

Premiera No More Heroes 3 odbędzie się już niedługo, dlatego Nintendo zaprezentowało dłuższy fragment rozgrywki z nadciągającej przygody Travisa Touchdowna. Przekonajmy się, jak wygląda i działa kolejna ekskluzywna gra zmierzająca na hybrydową konsolę Japończyków.

Na 27 sierpnia zaplanowano debiut No More Heroes III, czyli najnowszej produkcji Grasshopper Manufacture, która jest przeznaczona wyłącznie na Nintendo Switcha. Gra może zainteresować wielu fanów serii, choć nawet mniej obeznani z uniwersum gracze mogą skusić się na kolejne wyzwanie, przed jakim stanie ekscentryczny płatny zabójca.

Na zaprezentowanych fragmencie zobaczycie ulepszony system walki, różnorodne opcje personalizacji głównego bohatera, mini-grę z udziałem kota, a także starcie z bossem. Walki w No More Heroes 3 są dynamiczne, podczas akcji nie zabraknie widowiskowych ataków. Dla sympatyków slasherów propozycja może być znakomitym uzupełnieniem biblioteki Nintendo Switcha.

Goichi Suda pierwotnie planował wydać tytuł w zeszłym roku, jednak opóźnienie premiery wynikło z kłopotów spowodowanych pandemią, która miała wpływ na pracę zespołu. Studio zyskało więcej czasu, dzięki czemu możemy oczekiwać, że przygoda w Santa Destoy od debiutu będzie dopracowana.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Grasshopper Manufacture Marvelous No More Heroes III