Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.06.2021 12:26
Westworld 4. Rozpoczęły się zdjęcia do czwartego sezonu serialu HBO
799V

Westworld 4. Rozpoczęły się zdjęcia do czwartego sezonu serialu HBO

Już w kwietniu pojawiły się informacje, że "Westworld" będzie kontynuowany. Wiemy już, że HBO rozpoczęło kręcenie kolejnych odcinków serialu.

O tym, że zapadła decyzja o stworzeniu nowych epizodów "Westworld", pisaliśmy już w kwietniu. Dzisiaj pojawiły się informacje, że właśnie rozpoczęły się zdjęcia do 4 sezonu "Westworld".

Do prac nad serialem powróciła Lisa Joy i Jeffrey Wright, wcielający się w postać Bernarda. HBO nie zdradziło jeszcze pełnej obsady 4 sezonu "Westworld", potwierdzając tylko powrót Evan Rachel Wood. Wiele wskazuje na to, że na naszych ekranach zobaczymy znowu takich aktorów jak: Thandie Newton, Tessa Thompson, Ed Harris i Aaron Paul. Biorąc pod uwagę to, że dopiero zaczynają się zdjęcia, zapewne do premiery 4 sezonu "Westworld" dojdzie w drugiej połowie przyszłego roku.

Kwestią otwartą pozostaje to, z jakim rozmachem będą tworzone nowe odcinki serialu". Trzeci sezon "Westworld" notował wyraźnie gorsze wyniki oglądalności od pierwszego i drugiego sezonu, o czym pisaliśmy w marcu 2020 roku.

Źródło: https://moviesr.net/p-westworld-is-back-online-as-season-4-begins-production-at-hbo
https://screenrant.com/westworld-season-4-production-start-bts-image/

Tagi: HBO serial westworld