Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 16.06.2021 10:38
Hitman 3. IO Interactive ujawnia darmowy etap i czerwcowe atrakcje
467V

Hitman 3. IO Interactive ujawnia darmowy etap i czerwcowe atrakcje

IO Interactive przedstawiło nowy harmonogram aktualizacji w Hitman 3. Sprawdźmy, jakie atrakcje czekają na nas w czerwcu.

Po "Season of Pride", o którym pisaliśmy w maju, IO Interactive ujawnia "Season of Sloth". Deweloperzy opublikowali nowy filmik, zapowiadający najblizsze atrakcje.

Zabawę w czerwcu zaczęliśmy w Hitman 3 od The Sloth Depletion, czyli nowego wyzwania typu Escalation, które jest już dostępne. Co dalej? Autorzy szykują już na jutro (17 czerwca) nowy cel do eliminacji w Berlinie (The Liability). Następnie IO Interactive opublikuje świeży Kontrakt w Hitmanie 3, w misji odbywającej się w Dartmoor. Bonusowo mamy otrzymać jako nagrodę za zaliczanie Kontraktów nowe malowanie pistoletu.

Najważniejsza atrakcja czerwca to darmowa misja Sapienza, która zostanie opublikowana 25 czerwca. Szaleć będzie można w tym pięknym włoskim miasteczku gratisowo przez 10 dni, aż do 4 lipca. Misję otrzymają wszyscy posiadacze Hitman 3 i Hitman 3 Free Starter Pack. Drugiego lipca dostaniemy kolejny Elusive Target, rozgrywający się w Sapienzie.

To nie koniec nowości w Hitman 3. IO Interactive zapewnia, że szykuje już dla nas kolejne atrakcje, które zostaną ujawnione w lipcu.

Tagi: Hitman 3 IO Interactive