Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 15.06.2021 18:40
Project Zero: Maiden of Black Water na Switcha
1669V

Fatal Frame: Maiden Of Black Water pojawi się na Playstation, Xboksach, PC i Nintendo Switch [AKTUALIZACJA #1]

Głośna gra z WiiU wreszcie trafi na Nintendo Switch. Fani musieli czekać siedem lat na port, ale wiele wskazuje na to, że w ciagu kilku miesięcy cierpliwość zostanie wynagrodzona. 

O Fatal Frame: Maiden Of Black Water ostatni raz pisaliśmy ponad sześć lat temu, gdy okazało się, iż tytuł został ocenzurowany w Europie - mówimy przecież o naprawdę mocnym horrorze. Tytuł przy okazji premiery został naprawdę dobrze oceniony i szybko zdobył uznanie wielu posiadaczy konsoli WiiU. 

Podczas trwającego obecnie pokazu Nintendo Direct na E3 2021 zostaliśmy poinformowani, iż tytuł, który znany jest również pod nazwą Project Zero: Maiden of Black Water, zmierza na Nintendo Switch. Piąta pełnoprawna odsłona serii wreszcie będzie szerzej dostępna i pozwoli wielu fanom zapoznać się z najnowszą częścią bardzo udanej marki. 

Niestety nie poznaliśmy dokładnej daty premiery, ale możemy być pewni, iż jeśli wszystko pójdzie dobrze, gra pojawi się jeszcze w tym roku! Trzeba przyznać, że pomimo upływu lat projekt wciąż wygląda niezwykle świeżo. To jak - nie boicie się duchów i zamierzacie zagrać? Ja na pewno chętnie dam szansę, bo tego typu gier wciąż nieco brakuje na hybrydowej konsoli od Nintendo. 

[AKTUALIZACJA #1]

Okazuje się, iż gra zadebiutuje nie tylko na Nintendo Switch, ale również na stacjonarnych konsolach i PC. Koei Tecmo America poinformowało za pośrednictwem swojego Twittera, iż wyczekiwana pozycja pojawi się na PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksach One, Xboksach Series S|X, a także na Steamie! Zaskakująca wiadomość, ale zdecydowanie pozytywna! 

Tagi: gra horror Nintendo Project Zero: Maiden of Black Water Tecmo Koei