Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.06.2021 17:31
Avatar: Frontiers of Pandora
928V

Avatar: Frontiers of Pandora zmierzał na PS4. Sony zdradziło informację

Avatar: Frontiers of Pandora został oficjalnie zapowiedziany na PlayStation 5, Xboksy Series X|S, PC oraz Stadię, ale możemy mieć pewność, że gra zmierzała również na PlayStation 4. Ubisoft nie ujawnił produkcji, ale Sony wspomniało o dodatkowym wydaniu.

Avatar: Frontiers of Pandora był wielką niespodzianką ostatniego Ubisoft Forward i w trakcie wydarzenia zobaczyliśmy grę zmierzającą oficjalnie na konsole aktualnej generacji, komputery osobiste oraz streamingową chmurę Google.

Francuzi zapowiedzieli nowoczesne wrażenia, ale możemy mieć pewność, że przynajmniej w pewnym momencie Avatar: Frontiers of Pandora zmierzał na PlayStation 4 i pewnie na Xboksa One. Wiadomość zdradziło Sony, które potwierdziło, że tytuł będzie dostępny na PS5 i PS4 – taka informacja pojawiła się na trzech kanałach YouTube: PlayStation Asia, PlayStation Australia i PlayStation Italy.

Filmy są już zmienione lub zostały ukryte, ale najwidoczniej właśnie taka informacja została pracownikom przedstawicielom japońskiej korporacji. Trudno powiedzieć, kiedy Ubisoft zmienił plany, ale miejmy nadzieję, że pozycja w uniwersum Jamesa Camerona faktycznie zaprezentuje nowoczesne doświadczenie.

Źródło: Twitter: gematsucom

Tagi: Avatar: Frontiers of Pandora Massive Entertainment Ubisoft