Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.06.2021 14:11
Humankind
853V

Humankind ze świetną okładką. Wydawca przygotował lokalną grafikę i specjalne wydanie

W Humankind gracze będą mogli podążyć drogą rozwoju polskiej kultury, więc na rynku pojawi się specjalne wydanie gry. Fani sięgną po odświeżone pudełko, które zawiera szereg nawiązań do rodzimej historii. Sprawdźcie grafikę i poznajcie szczegóły specjalnej edycji premierowej.

Premiera Humankind odbędzie się w sierpniu, ale już teraz otrzymaliśmy bardzo pozytywną wiadomość dla graczy z naszego kraju. Polska odgrywa ważną rolę w produkcji, ponieważ gracze w trakcie rozwoju cywilizacji mogą wybrać polską kulturę, więc CENEGA wpadła na ciekawy pomysł – w Polsce pojawi się specjalne wydanie gry.

Humankind będzie dostępne na naszym rynku ze specjalną okładką stworzoną przez Przemysława Świszcza – autor znany serii komiksów zatytułowanej „Mieszko”. CENEGA współpracowała z rysownikiem, by zadbać o ciekawe nawiązania do polskiej historii.

To jednak nie koniec ciekawych wiadomości dla graczy z naszego kraju – Humankind trafi na rynek w specjalnej edycji premierowej, która obok gry zawiera również:

  • Unikalną okładkę autorstwa Przemysława Świszcza
  • Dwustronną monetę decyzji
  • Dwustronny plakat z drzewkami jednostek i technologii
  • Cyfrową ścieżkę dźwiękową z gry Humankind
  • Pakiet Notre Dame
  • Zestaw awatarów i ikon gracza z Budyką, Lucy i Edgarem Allanem Poem

Humankind zbiera sporo pochwał w pierwszych opiniach i wiele na to wskazuje, że na rynku pojawi się znakomita propozycja dla fanów turowych strategii 4X. Warto dodać, że pozycja będzie dostępna z polskimi napisami.

Humankind

Źródło: Informacja prasowa: Cenega

Tagi: Amplitude Studios humankind Sega