Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 13.06.2021 23:52
Dying Light 2 Stay Human E3 2021
1000V

Dying Light 2 na PC Gaming Show. Zobaczcie pokaz Techlandu

PC Gaming Show nigdy nie było jakimś bardzo ekscytującym wydarzeniem, ale od czasu do czasu pojawiały się na nim jakieś ciekawe zapowiedzi - do tych z pewnością należy nowy materiał z Dying Light 2: Stay Human.

Techland skupia się aktualnie na przygotowywaniu swojego wielkiego hitu na grudniową premierę, ale mimo wszystko gry nie mogło zabraknąć na tegorocznym E3.

Nasi rodacy pominęli Summer Game Fest oraz Xbox & Bethesda Showcase, ale w końcu doczekaliśmy się prezentacji nowego materiału z rozgrywki oraz fabuły podczas chyba jednego z najmniej z wyczekiwanych wydarzeń w całorocznym kalendarzu. 

Nasz bohater Aiden urodził się podobno w postwirusowym świecie i zarówno on, jak i jego siostra Mia byli poddawani eksperymentom medycznym jako dzieci. Po pożarze oboje zostali rozdzieleni, a Aiden od tego czasu żyje z poczuciem winy, że ją zostawił w najgorszej życiowej chwili. Ale podczas akcji gry, czyli w 2036 roku znalazł pierwszą wskazówkę, mogącą doprowadzić go do siostry, która jako jedyna zna odpowiedź na pytanie, kim naprawdę jest Aiden.

Tę mroczną tajemniczę rozwikłamy już 7 grudnia 2021 roku.

Tagi: Dying Light 2 Stay Human E3 2021 pc gaming show Techland