Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.06.2021 02:15
Diablo 2 Resurrected na Xbox & Bethesda Games Showcase!
2454V

Diablo 2 Resurrected na show Microsoftu! Znamy datę premiery i oglądamy zwiastun

Diablo 2 Resurrected było dotychczas prezentowane wyłącznie w wersji na PC, ale możemy mieć pewność, że produkcja będzie również dostępna na konsolach. Microsoft otrzymał szansę pokazania wyczekiwanej przygody Blizzarda.

Blizzard nie organizuje swojej konferencji na E3, ale korporacja pojawiła się na wydarzeniu Microsoftu. Trzeba powiedzieć śmiało – jest to duże zaskoczenie! Gracze jednak nie powinni narzekać, ponieważ producent Xboksa otrzymał szansę pokazania Diablo 2 Resurrected.

Odświeżone Diablo już wcześniej zostało zaprezentowane w wersji na PC – nawet na naszej stronie mogliście zobaczyć gameplay oraz opublikowaliśmy swoje wrażenia z pozycji. Gra jednak oferuje pełne wsparcie kontrolera (interfejs zmienia się automatycznie po podłączeniu pada), więc możemy mieć pewność, że tytuł bez najmniejszego problemu wyląduje wkrótce na wielu urządzeniach.

Jak wygląda Diablo 2 Resurrected na Xboksach? Zobaczcie najnowszy materiał z produkcji, która będzie dobrą rozgrzewką przed nadciągającym wielkimi krokami Diablo 4.

Diablo 2 Resurrected na Xbox & Bethesda Games Showcase!

Diablo 2 Resurrected zadebiutuje 23 września.

Tagi: Activision Blizzard Blizzard Entertainment Diablo II: Resurrected