Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 13.06.2021 16:33
The Cuphead Show! E3 2021
866V

The Cuphead Show! na pierwszym zwiastunie. Zobaczcie genialną animację od Netflix

Cuphead jest grą jedyną w swoim rodzaju i jej unikalnego stylu oraz charakteru nie uda się nigdy podrobić nikomu - chociaż byli już tacy śmiałkowie, co chcieli wybić się na fali dzieła StudioMDHR. Teraz zaś Netflix w końcu pokazał, że nawet i dziś animacje w takim stylu mogą być przepiękne.

Deweloperzy ze StudioMDHR pracowali nad Cuphead ponad 7 długich lat, co opłaciło się stworzeniem absolutnie fantastycznego i niezapomnianego dzieła, w które powinien zagrać każdy kto ceni sobie bardzo udaną walkę z bossami oraz animacje w starym stylu Złotego wieku animacji.

Dziś niestety nie robi się już takich produkcji, nad czym ubolewam pewnie nie tylko ja, ale i cała masa innych miłośników starej szkoły robienia bajek. Na szczęście Netflix postanowił pozostać wierny swojemu growemu oryginałowi i tworzone od 2019 roku The Cuphead Show! naprawdę wygląda wprost fenomenalnie!

W ramach #GeekedWeekend amerykańska platforma udostępniła krótki fragment jednego z nadchodzących odcinków serialu, gdzie King Dice (w tej roli Wayne Brady) wybiera spośród publiczności kogoś do wzięcia udziału w jego przedstawieniu. Każda klatka zaprezentowanej animacji jest piękna oraz wierna temu czego nauczył nas Złoty wiek animacji. Czekacie?

Tagi: cuphead Netflix studiomdhr the cuphead show