Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.06.2021 18:30
Xbox & Bethesda Games Showcase
3264V

Xbox & Bethesda Games Showcase. Oglądajcie z nami wielki pokaz gier Microsoftu

Fani marki Xbox czekali na ten dzień od dawna. Już dzisiaj zobaczymy wielką ofensywę Xbox Game Studios oraz Bethesdy i podczas wydarzenia zostanie zaprezentowanych mnóstwo gier zmierzających do Xbox Game Pass. Jesteście na to gotowi? Zapraszamy do wspólnej zabawy i oglądania konferencji.

Xbox & Bethesda Games Showcase to pierwsza duża konferencja Microsoftu po przejęciu Bethesdy – będzie to świetna okazja do zaprezentowania wielu gier zmierzających do Xbox Game Pass. Gracze mogą liczyć na przedstawienie nowych tytułów, które od dnia premiery będą dostępne w usłudze amerykańskiej korporacji.

Czego możemy się spodziewać? Na Xbox & Bethesda Games Showcase nie zabraknie Halo Infinite, które jak wiadomo ma zadebiutować na rynku w drugiej połowie roku. Według plotek możemy się spodziewać prezentacji trybu sieciowego, co na pewno zostanie ciepło przyjęte przez wielu graczy, którzy od dawna czekają na pokaz tego wariantu zabawy z najnowszej przygody Master Chiefa.

Już wcześniej potwierdzono prezentację Battlefield 2042, ale powinniśmy się także spodziewać Sea of Thieves, Grounded, a może nawet Fable? Jedno jest pewne – dzisiaj zobaczycie „gry, gry, gry, gry i jeszcze trochę gier”.

Xbox & Bethesda Games Showcase rozpocznie się o godzinie 19:00. Na naszej stronie znajdziecie wszystkie najważniejsze informacje, materiały oraz zapowiedzi nowych produkcji. Zapraszamy do wspólnego oglądania wydarzenia.

Tagi: Bethesda konferencja Microsoft Xbox Xbox & Bethesda Games Showcase