Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 12.06.2021 23:05
Phantom Abyss Devolver Digital E3 2021,
572V

Phantom Abyss. Devolver Digital rzuci nas w śmiertelnie groźną przygodę w stylu Indiana Jones

Po całkiem udanym Ubisoft Forward przyszła pora na wydarzenie serwowane nam przez Devolver Digital. Znany wydawca niezależnych hiciorów postanowił pochwalić się ciekawą grą w stylu Indiana Jones, zatytułowaną Phantom Abyss.

Nie od dziś wiadomo, że Devolver Digital zajmuje się wydawnictwem absolutnie wyjątkowych i fenomenalnych produkcji z sektora niezależnego, do których dołącza dziś bardzo ciekawe Phantom Abyss.

Jeśli kochacie filmy z Indianą Jonesem w roli głównej lub przygody w stylu Uncharted, Tomb Raider czy Skarb narodów, na pewno zakochacie się w pomyśle stojącym za debiutancką produkcją studia Team WIBY. Na czym ma zatem polegać serwowana przez nich opowieść? Wcielamy się tu w jednego z wielu śmiałków pragnących zdobyć skarb leżący na końcu proceduralnie generowanych świątyń będących jednocześnie pokojami rozgrywek wieloosobowych. My jako gracze widzimy jedynie duchy poległych już graczy, którzy próbowali zdobyć rzeczony skarb znajdujący się na końcu usłanej pułapkami trasy.

Im więcej ludzi zginie przed nami, tym łatwiejsze mamy zadanie, ale nie może być tak kolorowo, albowiem każdy z nas ma na daną świątynie wyłącznie jedno podejście - jeśli przegracie, już nigdy nie zobaczycie tejże budowli i takiego samego układu pułapek, co nadaje bardzo fajnego dreszczyku emocji szykowanej zabawie. Premierę ustalono na 2022 rok, a już 22 czerwca ruszy faza Wczesnego dostępu na Steam.

Tagi: Devolver Digital E3 2021 Phantom Abyss steam early access Team WIBY