Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.06.2021 21:32
Rainbow Six Siege na Ubisoft Forward
459V

Rainbow Six Siege z kolejnymi nowościami. Ubisoft zapewnia cross-play i cross-progresję

Rainbow Six Siege nieustannie cieszy się gigantycznym zainteresowaniem, ale Ubisoft chce wykorzystać szansę i zapewnić graczom cross-play. Firma właśnie przedstawiła szczegóły dotyczące nowości zmierzających do strzelanki.

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege jest rozwijany od lat, ale Ubisoft realizuje swój wielki plan i stale inwestuje w produkcję. Tytuł systematycznie otrzymuje nową zawartość – twórcy wrzucają kolejnych operatorów, dbają o nowe mapy, poprawiają wcześniej wydane lokacje, ale również oferują nowe funkcje, które mają poprawić doświadczenie graczy.

Produkcja francuskiego studia trafiła już na konsole aktualnej generacji, gdzie Rainbow Six Siege wykorzystuje potencjał PlayStation 5 i Xboksów Series X|S, ale nadal czekaliśmy na jedno – pełny cross-play. Deweloperzy wcześniej zapowiedzieli wsparcie tej funkcji, a teraz otrzymaliśmy ostateczne konkrety.

Rainbow Six Siege na Ubisoft Forward

Niestety, pełny cross-play na konsolach zostanie udostępniony dopiero na początku 2022 roku. Twórcy zapewnią również cross-progresję, więc gracze będą mogli płynnie przechodzić pomiędzy urządzeniami.

Twórcy nie zapominają również o nowościach i podczas Ubisoft Forward otrzymaliśmy prezentację Thunderbird – fabularny zwiastun wprowadza do gry nową operatorkę.

Tagi: tom clancy's rainbow six: siege Ubisoft Ubisoft Montreal