Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.06.2021 21:53
Mario + Rabbids: Sparks of Hope
968V

Mario + Rabbids: Sparks of Hope oficjalnie! Ubisoft rozwija młodą serię

Ubisoft ponownie współpracuje z Nintendo, by zaprosić graczy na nową przygodę Mario i Kórlików. Gracze mogą szykować się na Mario + Rabbids: Sparks of Hope – tytuł zmierza wyłącznie na Nintendo Switcha.

Mario + Rabbids Kingdom Battle okazało się dużym sukcesem, więc Ubisoft i Nintendo ponownie współpracują, by zaprezentować graczom nową przygodę. O pozycji mogliście przeczytać na naszym portalu kilka godzin wcześniej, ponieważ tytuł wylądował na stronie Nintendo przed prezentacją. Teraz możemy jednak sprawdzić oficjalny materiał i przygotować się na premierę.

Mario + Rabbids: Sparks of Hope zapewni graczom galaktyczną opowieść, a bohaterowie będą tym razem odkrywać różne planety. W trakcie zabawy mamy zbudować „drużynę marzeń” składającą się z trzech postaci – na liście herosów pojawi się 9 wojowników. 

Mario + Rabbids: Sparks of Hope na Ubisoft Forward

Ubisoft na koniec Ubisoft Forward potwierdził przeciek i zaprezentował długi zwiastun Mario + Rabbids: Sparks of Hope. Tytuł z Marianem w roli głównej pozwoli nam odwiedzić różne planety i można jedynie żałować, że produkcja zadebiutuje dopiero w przyszłym roku.

Cursa, tajemnicza i złowroga istota poszukuje energii do realizacji swoich nikczemnych planów, pogrążając galaktykę w chaosie. Obejmując planety swoim wpływem, jest zdeterminowana, by pochłonąć całą energię Sparków, niesamowitych stworzeń utworzonych przez fuzję Lumasa i Kórlików, i zniszczyć wszystkich, którzy staną jej na drodze. Aby przywrócić porządek w galaktyce i ocalić Sparki, Mario i przyjaciele łączą siły z Kórlikami w podróży przez tajemnicze i zawsze zaskakujące planety.

Ubisoft pokazał fragment rozgrywki, który potwierdza istotny szczegół – w trakcie zabawy możemy ponownie liczyć na taktyczne zmagania i bieganie po kolorowych mapach. Fani pierwszej odsłony powinni wyczekiwać na premierę.

Tagi: Mario + Rabbids: Sparks of Hope Ubisoft Ubisoft Forward