Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.06.2021 23:33
Far Cry 6
1452V

Far Cry 6 na Ubisoft Forward. Antón Castillo daje nam lekcję dyktatury

Far Cry 6 nie mogło zabraknąć na wielkim wydarzeniu francuskiej korporacji. Ubisoft pozwala spojrzeć na oczekiwaną grę i trzeba przyznać jedno – najnowsza przygoda z antagonistą w roli Giancarlo Esposito wygląda naprawdę przyzwoicie.

Ubisoft zaprezentował Far Cry 6 jeszcze przed E3, ale produkcja zadebiutuje w październiku, więc mogliśmy mieć pewność, że tytuł zostanie przedstawiony na wydarzeniu. Już wcześniej pojawiły się przecieki dotyczące gry, a teraz możemy sprawdzić, jak wygląda przygoda w wielkim, otwartym świecie.

Far Cry 6 ma dużą szansę zainteresować szerokie grono odbiorców, ponieważ Ubisoft tym razem skupia się na fabule i chce zapewnić graczom jeszcze większą swobodę. Bez wątpienia entuzjaści tego IP mogą zacierać rączki i szykować się na sporo ekscytującej zabawy.

Far Cry 6 na Ubisoft Forward

Ubisoft zaprezentował dzisiaj fabularny zwiastun, który skupia się na Antónie Castillo, czyli głównym antagoniście produkcji. Dyktator wykorzystał swojego 13-letniego syna Diego, by dotrzeć do ruchu oporu i pozbyć się wszystkich wrogów. Materiał w ciekawy sposób zapowiada wydarzenia, których możemy spodziewać się w najnowszej przygodzie.

Ubisoft potwierdził również ostatni przeciek – Przepustka Sezonowa Far Cry 6 pozwoli graczom wcielić się w antagonistów serii.

Przeżyj dziedzictwo Far Cry i wciel się w złoczyńców w przepustce sezonowej FAR CRY 6.
Po raz pierwszy w historii serii Far Cry, to ty jesteś złoczyńcą. Poznaj akcję na własnej skórze kontrolując legendy: Vaasa Montenegro, Pagana Mina i Josepha Seeda. W dodatkach pojawi się oryginalna obsada.

Zanurz się w pokręconych umysłach tych kultowych złoczyńców, ujawnij ich pochodzenie, walcz z wewnętrznymi demonami i spotkaj znane postacie. A to wszystko w zupełnie nowej rozgrywce Far Cry, w której musisz umierać... i grać ponownie. Czy zdołasz uciec z umysłu złoczyńcy?

Tagi: Far Cry 6 Ubisoft Ubisoft Forward