Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 12.06.2021 14:43
The Wolf. PlayWay szykuje mmorpg o byciu wilkiem - projekt wygląda jak pewien znany tytuł z PS4
773V

The Wolf. PlayWay szykuje mmorpg o byciu wilkiem - projekt wygląda jak pewien znany tytuł z PS4

Rodzimy PlayWay ima się coraz to ciekawszych pomysłów na gry wideo, które niestety niekoniecznie zahaczają o coś sensownego, lub chociażby zjadliwego. Najnowszym tego typu projektem jest The Wolf. 

Czy można zrobić MMORPG z gotowych paczek assetów? Prawdopodobnie tak, ale zanim się o tym przekonamy minie jeszcze trochę czasu. PlayWay zaprezentował bowiem grę zatytułowaną The Wolf: Online Simulator, która to ma być swego rodzaju nowatorskim podejściem do gatunku MMORPG.

Cała idea stojąca za tytułem wygląda tak, że wcielamy się w tu jednego z najgroźniejszych łowców na naszej planecie jakim jest wilk i wspólnie z przyjaciółmi urządzamy sobie polowania, bitwy PvP i inne starcia z pozostałymi dzikimi zwierzętami jakie można znaleźć w lesie. Chociaż nie tylko, bo w tundrze znalazł się nawet hipopotam. Tytuł nie wygląda jakoś ekstremalnie źle, ale nie wygląda też dobrze.

Co ciekawe, wielu z was na pewno będzie miało skojarzenia z Life of Black Tiger - ten tytuł też jest portem mobilnej produkcji o podobnej tematyce.

Tagi: 1Games crap Life of Black Tiger mmorpg playway The Wolf