Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 11.06.2021 09:12
See Sezon 2. Jason Momoa i Dave Bautista na zwiastunie postapokaliptycznego serialu
755V

See Sezon 2. Jason Momoa i Dave Bautista na zwiastunie postapokaliptycznego serialu

Już niedługo dojdzie do premiery drugiego sezonu serialu "See", w którym gwiazdą jest Jason Momoa. Tym razem na naszych ekranach zobaczymy również Dave'a Bautistę.

"See" właśnie dorobił się zajawki drugiego, nadciągającego sezonu. Osiem świeżych odcinków tej postapokaliptycznej/dystopijnej opowieści trafi na platformę Apple TV+ 27 sierpnia 2021 r. Premiera pierwszego odcinka 2 sezonu odbędzie się we wszystkich regionach, gdzie dostępne jest Apple TV+ (również w Polsce). Kolejne epizody będą publikowane co tydzień. Wiadomo również, że zaczynają się już prace nad 3 sezonem serialu.

"See" przedstawia opowieść o przyszłości, w której większość ludzi straciła wzrok na skutek działania wirusa. Postać grana przez Jasona Momoe należy do nielicznych wybrańców, którzy rodzą się ze zdolnością widzenia. Bohater próbuje wykorzystać ten dar do ochrony swojego plemienia.

W drugim sezonie "See" wprowadzony zostanie nowy bohater nazywający się Edo Voss, w którego wciela się Dave Bautista (znany ze "Strażników Galaktyki"). Edo to brat protagonisty, który okazuje się dla niego największym zagrożeniem.


Tagi: Apple TV+ see serial