Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 10.06.2021 21:39
Endless Dungeon Summer Game Fest 2021
310V

Endless Dungeon na Summer Game Fest - twórcy prezentują zasady kooperacji

Podczas tegorocznego Summer Game Fest nie mogło także zabraknąć nowych informacji o jednej z gier zapowiedzianych podczas zeszłorocznego wydarzenia. Amplitude Studios uczy nas zasad dobrej kooperacji i przetrwania w Endless Dungeon.

Trwający właśnie letni festiwal gier w postaci Summer Game Fest doczekał się już kilku naprawdę bardzo ciekawych zapowiedzi, ale na wielkiej imprezie Geoffa Keighleya nie mogło także zabraknąć tytułów, o których już co nieco wiemy z poprzednich lat.

Sega i Amplitude Studios zatem pochwalić się dziś zupełnie nowymi materiałami z Endless Dungeon - kooperacyjnego hack'n slasha stworzonego głównie do gry z przyjaciółmi. W najnowszym zwiastunie deweloperzy starają się usilnie udowodnić nam, że zabawa solo w ich nadchodzącym dziele będzie wyczynem niemalże niemożliwym do przejścia, albowiem tylko będąc w grupie będziemy w stanie pokonać całe armie nadciągających ciągle wrogów.

Deweloperzy pragną zatem stworzyć naprawdę wymagający tytuł, którego gracze będą musieli nauczyć się współpracować w nawet najgorszych warunkach, żeby tylko przetrwać do kolejnego zadania. Premierę zaplanowano na 2021 rok, a rejestrując się już dziś na stronie gry otrzymacie dostęp do ekskluzywnej skórki dla jednej z postaci.

Tagi: Amplitude Studios Endless Dungeon Sega Summer Game Fest 2021