Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 10.06.2021 20:32
Jurassic World Evolution 2
486V

Jurassic World Evolution 2 jeszcze w tym roku na PC, PS4, PS5, XONE i XSX|S

Jurassic World Evolution 2 zostało zapowiedziane w trakcie Summer Game Fest. Gra zadebiutuje jeszcze w tym roku na PC i konsolach poprzedniej, jak i obecnej generacji.

Jeff Goldblum pojawił się na wydarzeniu Geoffa Keighleya i zapowiedział Jurassic World Evolution 2, które powinno zainteresować fanów gier strategicznych. Reżyser wcieli się w rolę Iana Malcolma z filmów i pomoże nam rozwinąć nasz własny park w taki sposób, aby każdy przejezdny chciał go odwiedzić. W grze nie zabraknie więc rozbudowanej kampanii fabularnej.

O samym tytule nie wiadomo obecnie nic więcej - Jurassic World Evolution 2 zaoferuje 75 prehistorycznych gatunków i zadebiutuje jeszcze w tym roku, pojawiając się na następujących platformach: PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. W przypadku tej pierwszej wersji, będzie ona dostępna na Steamie i Epic Games Store.

Gra, w odróżnieniu od "jedynki", otrzyma polską lokalizację. Możecie dodać ją do listy życzeń przykładowo na Steamie pod tym linkiem. A tak brzmi jej oficjalny opis:

Jurassic World Evolution 2 to długo oczekiwana kontynuacja przełomowej, wciągającej gry Jurassic World Evolution wydanej w 2018 roku przez firmę Frontier. Nowa odsłona wprowadza porywającą kampanię fabularną, niesamowite funkcje i zachwycające, dokładnie odwzorowane dinozaury. Dzięki tym elementom oraz dodatkowym konstrukcjom i szerszemu wachlarzowi opcji personalizacji najnowszy tytuł z serii Jurassic World jest jeszcze większy, lepszy i bardziej autentyczny.  

Źródło: YouTube.com

Tagi: Jurrasic World Evolution 2