Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 10.06.2021 20:20
Metal Slug Tactics
655V

Metal Slug Tactics to pierwsza mała niespodzianka Summer Game Fest. SNK szykuje zaskakujący spin-off

Summer Game Fest rozpoczęło się od bardzo mocnego uderzenia w postaci Wonderlands, ale to nie jedyna niespodzianka jaką naszykowali na dziś prowadzący emocjonujące show. SNK zapowiedziało właśnie zupełnie nową i dość zaskakującą odsłonę kultowej marki Metal Slug.

Każdy to wychowywał się w latach 90. na pamięć zna układ plansz i fantastyczny styl rozgrywki jaki oferowała swego czasu nieśmiertelna marka Metal Slug.

Niestety ostatnio brakowało nam poważniej nowej dużej gry z kultowego cyklu, który to zawędrował głównie na urządzenia mobilne i zapewnił SNK spore przychody na azjatyckich rynkach. Teraz podczas rozpoczęcia tegorocznego Summer Game Fest zapowiedziano zupełnie nowy tytuł sygnowany ukochaną przez miliony fanów serią, aczkolwiek nie jest to coś, czego mogliście się spodziewać.

Poznajcie Metal Slug Tactics - romans pomiędzy ekipą zawadiaków złożoną z Marco, Eri, Fio oraz Tarmy z formułą rozgrywki kojarzoną przede wszystkim z Final Fantasy Tactics, Disgaea czy też Tactics Ogre. Poniżej możecie zobaczyć pełen zwiastun z urywkami gameplayu w akcji.

Tagi: Metal Slug Metal Slug Tactics SNK