Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.06.2021 18:30
Netflix - Władcy wszechświata: Objawienie
839V

He-Man powraca! Netflix zaprezentował zwiastun Władcy wszechświata: Objawienie

W lipcu widzowie platformy Netflix zobaczą „Władcy wszechświata: Objawienie” i dzisiaj możemy zapoznać się z pełną wersją zwiastuna nadciągającej historii. Serial powinien szczególnie zainteresować fanów He-Mana.

Netflix już w maju potwierdził wielki powrót He-Mana, ale dopiero teraz otrzymaliśmy pełny zwiastun historii. „Władcy wszechświata: Objawienie” zadebiutuje 23 lipca, więc już teraz możemy przygotować się na nadciągającą opowieść.

Producentem wykonawczym serialu animowanego jest Kevin Smith, którego możecie dobrze kojarzyć z między innymi roli Cichego Boba, jak również z takich produkcji jak „Clerks – Sprzedawcy”, „Zack i Miri kręcą porno” lub też „W pogoni za Amy”.

Netflix potwierdził, że pod koniec przyszłego miesiąca otrzymamy pierwszą część serialu, więc możemy spodziewać się, że jeszcze pod koniec roku zapoznamy się z następnymi epizodami, które zamkną pierwszą serię.

Warto przypomnieć, że w oryginalnej obsadzie głosowej znaleźli się Mark Hamill, Sarah Michelle Gellar, Chris Wood, Lena Headey, Tiffany Smith, Liam Cunningham, Stephen Root, Diedrich Bader, Henry Rollins, Alicia Silverstone, Justin Long, Jason Mewes, Phil LaMarr, Tony Todd, Cree Summer, Kevin Michael Richardson oraz Kevin Conroy.

Sprawdźcie inne propozycje platformy Netflix na lipiec

Źródło: YouTube.com

Tagi: He-Man Netflix trailer Władcy wszechświata: Objawienie