Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.06.2021 21:42
10.06.2021 21:42:59
1734V

Painkiller powraca! Nadciąga zupełnie nowa część legendarnej serii

Koch Media ujawniło dzisiaj markę wydawniczą Prime Matter, dzięki której na rynku pojawi się prawdziwe perełka. Wydawca potwierdził, że chce przywrócić do życia markę Painkiller i powstaje zupełnie nowa odsłona serii.

W zeszłym tygodniu nasza redakcja pojawiła się na specjalnym wydarzeniu, podczas którego Koch Media ujawniła markę Prime Matter. W trakcie pokazu poznaliśmy wiele nowych gier zmierzających na rynek, ale pod koniec show otrzymaliśmy krótką wiadomość: Painkiller powraca.

Jeszcze nie możemy potwierdzić wielu szczegółów, ale nowy Painkiller będzie dostępny na konsolach oraz PC. Aktualnie tytuł nie posiada daty premiery, a Saber Interactive zajmuje się opracowaniem gry.

Tytuł będzie dostępny wyłącznie dla dorosłych (18+), zaoferuje dynamiczną akcję z giwerami w roli głównej (FPS Action), a podczas rozgrywki sprawdzimy sieciową kooperację.

Większych szczegółów aktualnie nie otrzymaliśmy, ale sympatycy tego IP powinni zacierać rączki, ponieważ Koch Media i Prime Matter chcą zadbać o tę cenioną (choć ostatnio zapomnianą) markę.

Tagi: Koch Media Painkiller Prime Matter