Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.06.2021 22:05
Scars Above
949V

Scars Above na pełnej prezentacji. Zobaczcie gameplay z nowej gry twórców Pagan Online

Mad Head Games zostało w listopadzie 2020 roku przejęte przez Embracer Group i twórcy w końcu zaprezentowali produkcję rozwijaną dla nowego wydawcy. Scars Above zostało ujawnione na Summer Game Fest.

Scars Above to wymagająca gra akcji w klimacie science-fiction, która ma zapewnić odpowiedni balans pomiędzy walką i eksploracją. Twórcy zaoferują zainteresowanym wiele „mądrych wyborów”, by podczas rozgrywki gracze mogli skorzystać z realistycznych broni oraz technologii – tylko za pomocą takiego sprzętu można pokonać napotkane na planecie potwory.

Główną bohaterką opowieści została Kate Ward, która utknęła w obcym świecie. Astronautka musi wykorzystać swoje umiejętności, by poradzić sobie z licznymi przeciwnikami.

Prime Matter podkreśla, że Scars Above to jedna z kluczowych gier w katalogu wydawcy, a już jutro odbędzie się specjalny live-stream, podczas którego tytuł zostanie lepiej zaprezentowany. W trakcie wydarzenia usłyszymy Ivana Zorkića, reżysera gry, który podczas sesji pytań i odpowiedzi będzie opowiadał o nadciągającej propozycji.

Na Koch Primetime zaprezentowano pierwszy materiał z gry:

Tagi: Pirme Matter Scars Above