Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.06.2021 21:01
Gungrave
372V

Gungrave G.O.R.E. w katalogu Prime Matter. Klasyk z ery PS2 zmierza na konsole i PC

Pamiętacie jeszcze o Gungrave G.O.R.E.? Tytuł powraca z dalekiej podróży i tym razem produkcją będzie opiekować się Prime Matter. Wydawca postanowił przypomnieć o tytule i potwierdził premierę na wielu platformach.

Sony na Tokyo Game Show 2019 zaprezentowało Gungrave G.O.R.E., ale od tego czasu nie otrzymaliśmy wielu konkretów dotyczących gry. Możemy jednak potwierdzić, że pozycja żyje i zmierza na „konsole oraz PC”. Informację potwierdził wydawca – Prime Matter.

Studio IGGYMOB wykorzystuje do pracy Unreal Engine 4 i zamierza skupić się wyłącznie na rozgrywce dla pojedynczego gracza. Tytuł powstaje już kilka lat, ale deweloperzy potrzebują jeszcze czasu na dopracowanie przygody – premiera odbędzie się w 2022 roku.

Gungrave G.O.R.E. to w zasadzie powracający klasyk z czasów PlayStation 2, ponieważ w 2002 roku zadebiutowała gra akcji o nazwie Gungrave. Wcześniej projektem opiekowała się SEGA.

Niestety, w tym miejscu brakuje wielu nowych konkretów, ale biorąc pod uwagę działania całego Koch Media – możemy mieć pewność, że w odpowiednim czasie usłyszymy sporo na temat Gungrave G.O.R.E.

Tagi: Gungrave G.O.R.E. Iggymob