Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.06.2021 21:42
Borderlands na Summer Game Fest 2021
1254V

Tiny Tina's Wonderlands otwiera Summer Game Fest. Gearbox Software zaprezentowało nową grę

Były plotki, później przecieki, następnie teaser, a teraz mamy. Gearbox Software opracowywało dodatki do Borderlands 3, a jednocześnie deweloperzy pracowali nad nową częścią tej uznanej strzelanki. Macie ochotę na trochę szaleństwa? Poznajcie Tiny Tina's Wonderlands.

Gearbox Software zostało już wykupione przez Embracer Group, ale nie oznacza to, że deweloperzy rezygnują z serii Borderlands. Twórcy mają zobowiązania z 2K Games (Take-Two) i firma właśnie potwierdziła jeden z ostatnich przecieków. Ceniona przez wielu graczy marka zostanie rozbudowana o zupełnie nową odsłonę, która powinna zainteresować fanów IP.

Pojawienie się spin-offu nie jest niczym zaskakującym, ponieważ nawet wydawca (Take-Two) potwierdził, że zamierza w aktualnym roku finansowym wrzucić na rynek nową pozycję Gearbox Software... A w międzyczasie pojawiły się przecieki dotyczące strzelanki.

Tiny Tina's Wonderlands na Summer Game Fest 2021

Według przecieków, Tiny Tina's Wonderlands to spin-off serii Borderlands, ale podczas wydarzenia potwierdzono, że to „zupełnie nowa produkcja”, która otrzyma „własne mechaniki”. Możemy jednak podejrzewać, że Gearbox Software w taki sposób będzie chciało rozwijać to uznane uniwersum.

Tiny Tina's Wonderlands zadebiutuje na początku 2022 roku.

Tagi: borderlands Gearbox Software Summer Game Fest