Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.06.2021 09:37
Ulica Strachu szykuje się do premiery. 3 horrory Netflixa na długim zwiastunie
368V

Ulica Strachu szykuje się do premiery. 3 horrory Netflixa na długim zwiastunie

Netflix podał już daty premier kolejnych odsłon trylogii "Ulica Strachu" ("Fear Street"). Teraz możemy przyjrzeć się długiej zajawce tych produkcji.

3 horrory publikowane w 3 tygodnie. Netflix ogłosił, że lipiec 2021 r. będzie wyjątkowo atrakcyjny dla fanów filmowej grozy i przerażenia. Od 2 lipca będziemy mogli oglądać pierwszą część trylogii "Ulica Strachu". Kolejne części będą publikowane co tydzień w lipcu. Poniżej czeka na was rozwinięty zwiastun (pierwsze materiały wideo Netflix ujawnił już w maju).

W pierwszej odsłonie "Ulicy Strachu" przeniesiemy się do 1994 roku, gdzie towarzyszyć będziemy grupie nastolatków, odkrywających przerażające tajemnice swojego miasteczka. Druga część zabierze nas w to samo miejsce, do 1978 roku. W trzeciej przeniesiemy się jeszcze dalej w przeszłość, do 1666 roku. Wszystkie części opowieści są ze sobą połączone wspólnym wątkiem klątwy i przerażających wydarzeń z miasta Shadyside, które opisywał R. L. Stine w serii swoich opowiadań, na których bazują filmy Netflixa. 

Daty premier trylogii Ulica Strachu w Netflix:

Ulica Strachu – część 1: 02.07
Ulica Strachu – część 2: 09.07
Ulica Strachu – część 3: 16.07

Źródło: YouTube/Netflix

Tagi: horror Netflix serial