Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 09.06.2021 19:47
Dom z Papieru 5
798V

Dom z Papieru (sezon 5) na nowych zdjęciach - nie zabraknie krwawej walki

Netflix nie odpoczywa i udostępnia kolejne zdjęcia przedstawiające piąty sezon serialu Dom z Papieru.

Netflix rozpoczyna promowanie kolejnego sezonu popularnego serialu Dom z Papieru. Po ostatnich zjawiskowych wydarzeniach nadszedł czas na ucieczkę z banku, która ma być ekstremalnie trudna - sugerowały to już zdjęcia udostępnione dosłownie parę dni temu.

Indyjski oddział platformy postanowił dołożyć węgla do pieca i wrzucić na swój profil na Instagramie kolejne trzy fotografie - jedna z nich przedstawia Rio (w którego wciela się Miguel Herran) szykującego się do ataku/obrony swojej pozycji, Palermo (Rodrigo De la Serna) korzystającego z wyrzutni rakiet, a także nieznanego jak dotąd dowódcę wojsk, zapewne próbującego wyeliminować oddział Profesora.

Dom z Papieru (sezon 5) pojawi się na Netfliksie 3 września. Zgodnie z opisem, nowe odcinki ukażą, jak „gang złodziei musi pokazać swoją najtwardszą stronę, aby przetrwać, napędzany cierpieniem, większą ilością broni i desperacją, wynikającą z braku planu”.

Źródło: https://www.republicworld.com/entertainment-news/web-series/money-heist-season-5-new-stills-tease-the-survival-of-professor-salvadors-heist-troop.html

Tagi: dom z papieru sezon 5 Zdjęcia