Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.06.2021 09:03
DC League of Super Pets na pierwszej zajawce. Liga Zwierzaków z głosami Keanu Reevesa i Dwayne'a Johnsona
462V

DC League of Super Pets na pierwszej zajawce. Liga Zwierzaków z głosami Keanu Reevesa i Dwayne'a Johnsona

Miłośnicy superbohaterskich klimatów już mogą szykować się na kolejną produkcję w tym stylu. DC szykuje dla nas "League of Super Pets", w którym prześledzimy losy zwierzaków takich postaci jak Aquaman czy Wonder Woman.

"DC League of Super Pets" to pełnometrażowy film animowany, tworzony z myślą o kinowej premierze. W obrazie prześledzimy przygody drużyny zwierzęcych superbohaterów.

W filmie zobaczymy w akcji m.in. psa Supermana, kota Supergirl, kangura należącego do Wonder Woman czy ośmiornicę oswojoną przez Aquamana. Ujawniono już obsadę dubbingową filmu. Wśród aktorów podkładających głosy pod poszczególne zwierzaki nie brakuje gwiazd. W filmie usłyszymy m.in. Keanu Reevesa, Dwayne'a Johnsona, Diego Lunę, Natashę Lyonne, Vanessę Bayer i Kevina Harta.

"DC League of Super Pets" już dorobiło się pierwszej zajawki, która czeka na was poniżej. Niestety osoby wyczekujące premiery muszą uzbroić się w sporo cierpliwości, bo film trafi do dystrybucji dopiero 20 maja 2022 roku. Za reżyserię i stworzenie scenariusza filmu animowanego odpowiada Jared Stern, producent serialu "Dr Ken".

Źródło: https://deadline.com/2021/06/kevin-hart-keanu-reeves-vanessa-bayer-john-krasinski-diego-luna-natasha-lyonne-join-dc-league-of-super-pets-1234771352/
https://moviesroom.pl/newsy/filmy/dc-league-of-super-pets-pies-supermana-zaszczeka-glosem-dwaynea-johnsona/

Tagi: animacja film kino