Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.06.2021 18:35
Big Rumble Boxing: Creed Champions
1097V

Big Rumble Boxing: Creed Champions zmierza na PS4, XOne, Switcha i PC. Znamy szczegóły

Jeszcze w 2021 roku na rynku zadebiutuje Big Rumble Boxing: Creed Champions. Fani pudełek mogą szykować miejsce na fizyczne wydanie gry, a dzisiaj poznaliśmy pierwsze konkrety dotyczące boksu. Tytuł będzie dostępny na czterech platformach.

Big Rumble Boxing: Creed Champions zostało kilka miesięcy temu zapowiedziane w wersji na Nintendo Switcha, ale studio Survios opracuje także grę na PlayStation 4, Xboksa One oraz PC. W produkcji gracze otrzymają możliwość trenowania, walczenia i wygrywania – niczym Adonis Creed i Rocky Balboa.

Deweloperzy mają zapewnić pozycję osadzoną w znanej serii filmów o boksie, a gracze będą wspinać się po szczeblach kariery w intensywnym trybie arcade, w międzyczasie wskoczą na kilka treningów, by ostatecznie zmierzyć się z innymi fanami gatunku w sieciowych starciach.

Seth Gerson, Chief Executive Officer w Survios, skomentował zapowiedź następującymi słowami:

„Bardzo cieszymy się, że możemy nawiązać współpracę z Koch Media przy naszej pudełkowym wydaniu naszej pierwszej tradycyjnej gry, Big Rumble Boxing: Creed Champions. Doświadczenie firmy Koch Media w sprzedaży detalicznej niesamowitych gier przyczyni się do realizacji naszej misji: udostępnianiu gier cross-reality większej liczbie graczy na konsolach i komputerach na całym świecie. To czyni ich idealnym partnerem dla Survios i kultowej marki opartej na filmach Rocky i Creed”.

Kilka słów dodał Stephan Schmidt, Director Global Partner Publishing w3 Koch Media:

„W Koch Media cieszymy się, że możemy współpracować z Survios i wspierać ich na lokalnych rynkach wydawniczych na całym świecie. Nasze globalne i lokalne zespoły będą ściśle współpracować, aby wspierać wszystkie działania marketingowe i wydawnicze. Możliwość pracy z dobrze znaną marką zawsze jest czymś wyjątkowym, jak w przypadku Rocky i Creed”.

Aktualnie jednak nie otrzymaliśmy nowego materiału, który zaprezentowałby Big Rumble Boxing: Creed Champions w wersji na duże urządzenia. Jedynie możemy sprawdzić zwiastun pokazujący propozycję w wersji na Nintendo Switcha.

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media Poland

Tagi: Big Rumble Boxing: Creed Champions Koch Media Poland Survios