Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.06.2021 20:54
World of Tanks Blitz
705V

World of Tanks Blitz zalicza graficzny upgrade. Znamy wyniki gry w Polsce

Wargaming nie rezygnuje z małych czołgów. World of Tanks Blitz notuje świetne rezultaty, więc deweloperzy postanowili upiększyć grę i zapraszają graczy na świętowanie siódmej rocznicy obecności marki na rynku. Fani mogą liczyć na sporo atrakcji.

Wargaming potwierdził, że World of Tanks Blitz zanotował już 170+ milionów pobrań na całym świecie i tytuł cieszy się dużą popularnością w Polsce. Od premiery z pozycją zapoznało się ponad 4 miliony rodaków, a nasz kraj uplasował się na trzecim miejscu w Europie – pod względem pobrań gry na Starym Kontynencie. To jednak nie koniec ciekawych danych, ponieważ statystyczny fan spędza w pozycji dziennie 110 minut.

Andrey Ryabovol, dyrektor produktowy WoT Blitz, zapowiedział nowości następującymi słowami:

„World of Tanks Blitz ma tradycję publikowania ważnych aktualizacji na ważne rocznice, aby móc świętować je wraz ze społecznością. W tym roku jest to znaczące poprawienie grafiki, nowe czołgi amerykańskie ze świeżymi mechanikami oraz mnóstwo trybów zabawowych. Aby dodatkowo wyrazić wdzięczność naszej społeczności za ich zaangażowanie i informacje zwrotne, startujemy z nagrodami za staż już w tym miesiącu”

Twórcy potwierdzili, że najnowsza aktualizacja o numerze 8.0 zapewni ulepszenia technologiczne, wśród których można wyróżnić: realistyczne zachowanie i pracę elementów podwozia, przylegający śnieg i błoto do czołgów, widoczne zamoczenie karoserii czy możliwe obmycie z zanieczyszczeń. Studio podkreśla, że to tylko część usprawnień, a zainteresowani dostrzegą także bardziej błyszczące metaliczne powierzchnie. Najnowsze maszyny otrzymają wszystkie zmiany, a pozostałe 370 jednostek będzie sukcesywnie unowocześniane w kolejnych aktualizacjach.

W grze pojawią się także nowe czołgi amerykańskie:

„Nowe czołgi amerykańskie to linia 4 ciężkich maszyn poziomów VII-X bazująca na zaawansowanych projektach armii z 1953 roku. Pokazują one nietypowe rozwiązania jak na przykład silnik zamontowany w wieżyczce czołgu. Wszystkie nowe maszyny mają dobre obniżenie działa, a system podwozia „gąsienica w gąsienicy” sprawia, że są trudne do zatrzymania. Czołgi poziomu IX i X oferują wybór między działami samoładującymi się dwoma lub trzema pociskami. Pierwsza opcja pozwala na zadawanie mocniejszych obrażeń alfa i mniejszym odstępem czasu pomiędzy wystrzałami. Druga możliwość to lepsza celność, skuteczniejsza penetracja oraz krótsze przeładowanie całego magazynka i większy współczynnik obrażeń na minutę”.

Wargaming świętuje siódmą rocznicę obecności marki na rynku i z tej okazji od 14 czerwca zainteresowani sprawdzą „Blitzlandu”, czyli tematyczny park rozrywki, w którym znajdziemy między innymi nowe tryby.

Źródło: Informacja prasowa: Wargaming

Tagi: Wargaming.net World of Tanks World of Tanks Blitz WOT