Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.06.2021 16:00
Ratchet & Clank: Rift Apart
1293V

Ratchet & Clank: Rift Apart coraz bliżej. Kiedy przeczytacie naszą recenzję?

W najbliższy piątek na półkach sklepowych pojawi się kolejna produkcja przygotowana wyłącznie na PlayStation 5. Insomniac Games stworzyło Ratchet & Clank: Rift Apart, a już wkrótce na naszym portalu pojawi się recenzja przygody. Dzisiaj możemy potwierdzić datę publikacji tekstu.

Ratchet & Clank: Rift Apart to jedna z produkcji first-party przygotowanych na zlecenie Sony, która według ostatnich informacji – ma nie zadebiutować na innych platformach. Japończycy za pomocą tej pozycji chcą pokazywać moc i możliwości PlayStation 5, więc propozycja powinna zainteresować wielu graczy.

Nasza redakcja otrzymała Ratchet & Clank: Rift Apart od PlayStation Polska kilkanaście dni temu i przedstawimy naszą recenzję wraz z zagranicznymi mediami, czyli 8 czerwca o godzinie 16:00.

Już jutro poznacie nasze wrażenia dotyczące Ratchet & Clank: Rift Apart, a pewnie nawet zerkniecie na nowe materiały z gry, czy też posłuchacie polskiego dubbingu. Szykują się ciekawe dni dla posiadaczy PS5.

Aktualnie nie możemy powiedzieć za wiele, ale wszystkie szczegóły dotyczące przygody poznacie za 24 godziny – zapraszamy... A tak prezentuje się ekran startowy:

Ratchet & Clank Rift Apart - start

Tagi: Insomniac Games Ratchet Ratchet & Clank: Rift Apart Sony Interactive Entertainment