Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 05.06.2021 16:15
For Honor z nowościami. Twórcy zapowiadają Mirage
839V

For Honor z nowościami. Twórcy zapowiadają Mirage

For Honor nieprzerwanie jest rozwijane. W Sieci pojawił się zwiastun, który zapowiada Mirage - wydarzenie, które rozpocznie się 10. czerwca. Swoim charakterem nawiąże do mitologii japońskiej i klęski suszy. Nie jest to jednak wszystko co przygotowali deweloperzy z Ubisoft.

Wkrótce w For Honor rozpocznie się drugi sezon roku piątego. Jak zwykle w przypadku takich aktualizacji bywa, entuzjaści tego tytułu mogą skorzystać z licznych nowości przygotowanych przez twórców. Pierwszą i najważniejszą jest Mirage - wydarzenie nawiązujące do mitologii japońskiej i wielkiej suszy.

Już 10 czerwca sezon 2 roku 5 For Honor, „Miraż”, odmieni krajobraz Heathmoor i zacznie płatać figle umysłom wszystkich wojowników. Po stuleciach wyniszczania ziem przez nieustanne bitwy o siłę i władzę Matka Natura postanowiła uwolnić swój płonący gniew. Na polu walki zapanowała intensywna susza. Żyzne i urodzajne niegdyś Heathmoor stało się suche i spustoszone. Co więcej, palące gorąco igra z umysłami najdzikszych wojowników, uwalniając nowe demony i koszmary. Kto przyniesie im wybawienie?

Twórcy udostępnili też zwiastun, który możecie sprawdzić poniżej.

W tym samym czasie rozpocznie się wydarzenie „Wizje kyoshinów”, które trwać będzie do 1 lipca. Przez ten czas gracze będą mieć dostęp do darmowej przepustki, dzięki której będą mogli zdobyć nagrody - jest to między innymi nowy strój bojowy, broń, czy gest.

Podczas „Wizji kyoshinów” gracze będą mogli wziąć udział w trybie dominacji z niespodzianką. Potężne istoty zwane niebiańskimi posłańcami będą zajmować punkty A i C, a pokonanie ich zapewni tymczasową premię oraz specjalną wizję graczowi, który zadał ostatni cios. Dzięki niej przez krótki czas będzie on mógł spoglądać do krainy tychże istot i być może widzieć przyszłość...

To jednak nie koniec nowości. Poniższa infografika pozwala rzucić okiem na to co czeka nas w przyszłości w ramach omawianego sezonu. Będzie to między innymi nowa postać. Gracie jeszcze w For Honor?

Źródło: https://www.ubisoft.com/pl-pl/game/for-honor/news-updates/1NJ25mhgW6XrJTNQkMalq3/podsumowanie-warriors-den-3-czerwca

Tagi: For Honor Ubisoft Ubisoft Montreal