Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 05.06.2021 12:08
Dragon Ball Z: Kakarot Trunks
932V

Dragon Ball Z: Kakarot DLC z historią Trunksa zadebiutuje już w przyszłym tygodniu

Dragon Ball Z: Kakarot zadebiutowało na rynku prawie półtora roku temu, a wciąż tysiące miłośników smoczego uniwersum codziennie zagrywają się w ostatnią propozycję CyberConnect2. Już niebawem zyskacie kolejny powód ku temu, aby wrócić do tego pięknego świata.

Po bardzo udanej premierze podstawowej wersji gry i jeszcze lepszym przyjęciu dodatkowych dwóch epizodów bazujących na Dragon Ball Super, przyszła pora na ponowne zapoznanie się z przygodami Trunksa z przyszłości, w której to samodzielnie walczył z Androidami 17 oraz 18. 

Dzięki zaplanowanemu już na 11 czerwca rozszerzeniu własnoręcznie będziemy mogli skopać tyłki mrocznym wersjom popularnych Androidów oraz pomścić ukochanego przyjaciela i mentora Trunksa, Gohana. Jeśli bowiem pamiętacie jeszcze fabułę Dragon Ball Z, w alternatywnej linii czasowej, w której Goku zmarł na chorobę serca, sługusy doktora Gero zabiły Piccolo, Vegetę, Yamchę, Tiena i Krilana, przez co na świecie nie został już nikt oprócz młodziutkiego Trunksa oraz niezwykle zdeterminowanego do walki dorosłego Gohana. 

Całe DLC nosi nazwę Trunks: The Warrior of Hope i należy do przepustki sezonowej jaką mogliśmy kupić na premierę gry.

Źródło: https://www.dualshockers.com/dbz-kakarot-dlc-3-release-date-trailer-ps4-pc-xbox-june/

Tagi: Bandai Namco CyberConnect2 Dragon Ball Z: Kakarot