Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.06.2021 14:46
Among Us
4121V

Nugget z McDonald'sa w kształcie postaci z Among Us sprzedany za 368 tysięcy zł

Twórcy Among Us dostrzegli nietypową aukcję, na której klient postanowił sprzedać pojedynczego kurczaka (nuggeta) z McDonald's. Nie byłoby w tym pewnie nic bardzo dziwnego, ale jego kształt ma przypominać postać z gry studia InnerSloth, przez co produkt został sprzedany za prawie 100 tysięcy dolarów.

Dzisiaj zakończyła się aukcja, w której pojawiło się aż 184 oferty. Sprzedawca najwidoczniej udał się do McDonald's i dostrzegł, że w jego zestawie znajduje się nugget w kształcie bohatera Among Us. Szczęśliwy znalazca wrzucił produkt na eBay i następnie rozpoczęła się walka.

W ostateczności nugget został sprzedany za 99 997 dolarów, czyli około 368 988 zł. Sprzedawca podkreślił, że „używany” kurczak pochodzi z zestawu i następnie zostanie zamrożony, szczelnie spakowany i trafi do klienta – tak by zainteresowany mógł otrzymać świeże mięso.

„Ten produkt spożywczy ma średni termin ważności około 14 dni i zostanie dostarczony przed upływem terminu ważności”.

Na aukcję zareagowali deweloperzy Among Us, którzy swoją wiadomością mogli sprawić, że nugget cieszył się jeszcze większą popularnością. Gdy twórcy wspomnieli o propozycji – nugget był dostępny za „zaledwie” 34 tysiące dolarów.

To kto dzisiaj wybiera się do McDonald's mając nadzieję, że wpadnie na niemal złotego kurczaka?

Among Us kurczak

Źródło: https://www.videogameschronicle.com/news/among-us-mcdonalds-chicken-nugget-sold-for-100000-on-ebay/

Tagi: Among Us InnerSloth