Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.06.2021 16:22
Dom z papieru 5 - zdjęcia
1166V

Dom z papieru 5 na nowych materiałach. Netflix zapowiada „wojnę”

Netflix zaprezentował pierwsze zdjęcia z piątego sezonu „Domu z papieru”. Platforma kolejny raz potwierdza daty premier dwóch części ostatniej historii opracowanej przez Alexa Pinę. Firma wspomina także o wydarzeniach.

„Dom z papieru” powróci na platformę Netflix już 3 września, ale w tym dniu zapoznamy się tylko z połową ostatniego sezonu. Wielki finał został zaplanowany na 3 grudnia 2021 roku i w tym dniu powinniśmy zapoznać się z ostatnim epizodem serialu.

Platforma postanowiła przedstawić nowe zdjęcia z produkcji i prezentuje chaos w banku, ale również możemy sprawdzić zaskoczenie Profesora, który został odnaleziony przez Sierrę. Netflix potwierdza, że „rozpoczyna się wojna” i widzowie zobaczą, jak „gang złodziei musi pokazać swoją najtwardszą stronę, aby przetrwać, napędzany cierpieniem, większą ilością broni i desperacją, wynikającą z braku planu”.

Już wcześniej mogliśmy spojrzeć na pierwszy teaser najnowszych odcinków „Domu z papieru”, ale dopiero teraz opublikowano materiały z nowych epizodów. Platforma potwierdza także opis fabuły:

„Gang jest zamknięty w Banku Hiszpanii od ponad 100 godzin. Udało im się uratować Lizbonę, ale ich najmroczniejszy moment nadchodzi po utracie jednego ze swoich. Profesor został schwytany przez Sierrę i po raz pierwszy nie ma planu ucieczki. Kiedy wydaje się, że już nic więcej nie może pójść źle, na scenie pojawia się wróg, który jest znacznie potężniejszy niż ktokolwiek, z kim się spotkali: wojsko. Zbliża się koniec największego napadu w historii, a to, co zaczęło się jako rabunek, zamieni się w wojnę”.

Dom z papieru 5 - 1

Dom z papieru 5 - 2

Dom z papieru 5 - 3

Dom z papieru 5 - 4

Dom z papieru 5 - 5

Dom z papieru 5 - 6

Źródło: Informacja prasowa: Netflix Polska

Tagi: dom z papieru Dom z papieru 5 Neflix