Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.06.2021 14:01
eSports Boxing Club
1543V

eSports Boxing Club zgarnęło już ponad 230 licencji. Twórcy pokazują nowe ujęcia z next-genowego boksu

Twórcy eSports Boxing Club przypominają o swojej grze za pomocą rozbudowanego materiału, na którym potwierdzają pozytywne informacje dotyczące produkcji. Studio wciąż dopracowuje system rozgrywki i nawiązuje kolejne współprace.

eSports Boxing Club ma być „najbardziej zaawansowaną grą bokserską w historii” – twórcy rzucają głośnymi sloganami, ponieważ są bardzo pewni swego. Ich produkcja zbiera pochwały w pierwszych testach, a ostatnio deweloperom udało się nawiązać współpracę z WBO (World Boxing Organization), czyli jedną z najbardziej prestiżowych organizacji boksu zawodowego na świecie.

Twórcom zdobyli ponad 230 licencji na bokserów, trenerów, cutmanów, promotorów, marek, sieci oraz ponad 100 mistrzów świata. Jest to ważne dla fanów tego wyjątkowego sportu, ponieważ podczas rozgrywki nie będą musieli wcielać się w mało znane persony, a otrzymają możliwość wskoczenia w buty uznanych zawodników.

Na materiale zobaczycie krótkie przebitki fragmentów rozgrywki, ale najlepsze dopiero przed nami, ponieważ deweloperzy chcą w najbliższym czasie opublikować konkretny zwiastun prezentujący gameplay.

Niestety nie znamy ostatecznej daty premiery eSports Boxing Club, ale możemy mieć nadzieję, że już wkrótce deweloperzy przedstawią konkrety, bo trzeba przyznać jedno – zdecydowanie za długo czekamy na nowy boks.

Źródło: https://www.psu.com/news/esports-boxing-club-adds-haymakers-new-boxers-teased-and-gameplay-trailer-due-soon/

Tagi: eSports Boxing Club PS5 xsxs|s