Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.06.2021 13:09
Bus Simulator 21 z kooperacją dla 4 graczy. Zwiastun zapowiada premierę na konsolach i PC
547V

Bus Simulator 21 z kooperacją dla 4 graczy. Zwiastun zapowiada premierę na konsolach i PC

Wszelkiej maści symulatory pojazdów mechanicznych cieszą się zaskakująco dużą popularnością. W kolejce jest już nowa produkcja tego typu. Chodzi o Bus Simulator 21.

Bus Simulator 21 wjedzie na PC, XOne i PS4 już 7 września 2021 roku. Gra doczekała się właśnie nowej zajawki, skoncentrowanej na motywie zabawy kooperacyjnej. A tutaj gra zapowiada się wyjątkowo ciekawie. W Bus Simulatorze 21 pogramy z 3 innymi osobami. 

"Oprócz rozległej kampanii singleplayer Bus Simulator 21 zapewni dostęp do kooperacyjnego multiplayera dla 4 graczy. W grze będzie można razem planować swoje trasy, kupować pojazdy i podróżować wspólnie".

W grze prowadzić będziemy przedsiębiorstwo w fikcyjnej, amerykańskiej metropolii Angel Shores i inspirowanym Europą miasteczku Seaside Valley (do dyspozycji mamy zatem dwie rozległe mapy). W Bus Simulatorze 21 zajmujemy się nie tylko prowadzeniem pojazdów (w grze będzie dostępnych 30 różnych, licencjonowanych modeli autobusów), ale również tematami ekonomiczno-strategicznymi (planowaniem najbardziej zyskownych tras, kupowaniem nowego sprzętu itd).

Tagi: bus simulator symulator