Wasteland 3: The Battle of Steeltown ląduje dziś na rynku. Twórcy pokazują bogactwo wyborów gracza

Gry
764V
Wasteland 3: The Battle of Steeltown ląduje dziś na rynku. Twórcy pokazują bogactwo wyborów gracza
Bartosz Dawidowski | 03.06.2021, 10:48

Pierwsze, duże rozszerzenie do Wasteland 3 właśnie wbija się do cyfrowej dystrybucji. Studio inXile przestawia nam szczegóły tego DLC.

Jeszcze dzisiaj (3 czerwca) dojdzie do premiery Wasteland 3: The Battle of Steeltown, czyli pierwszego, wielkiego rozszerzenia tej taktycznej produkcji. W najnowszym materiale inXile oprowadza nas po pewnych niuansach rzeczonego DLC. W najnowszym filmiku wystąpił David Rogers, reżyser Wasteland 3, który zapewnia o ogromie okazji w The Battle of Steeltown do podejmowania ważnych wyborów. Poprzez liczne decyzje gracze mogą wpływać na rozstrzygnięcia konfliktowych sytuacji i finalnie na zakończenie nowego scenariusza (The Battle of Steeltown oferuje kilka różnych rozwiązań opowieści).

Dalsza część tekstu pod wideo

Wiadomo, że w DLC zawędrujemy do potężnego, industrialnego kompleksu Steeltown, położonego w południowo-zachodnim Kolorado. Strażnicy zajmą się tu sprawą kradzieży ciężkiego sprzętu robotników (m.in. wielkich robotów przemysłowych). Na miejscu szybko okaże się jednak, że Steeltown ma znacznie głębsze problemy oprócz wizyt bandytów - przede wszystkim chodzi o bunt pracowników. Gracz będzie musiał sam zdecydować czy chce wesprzeć strajk, czy zdusić rewoltę, pomagając Abigali Markham.

Źródło: własne

Komentarze (37)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper