Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.06.2021 14:29
Disney+ w Polsce
2081V

Disney+ w Polsce? Widzowie rozpoczynają akcję, by Disney uruchomił platformę w naszym kraju

Polacy nie zamierzają dłużej czekać na Disney. Rozpoczęto akcję „#chcemyDisneyPluswPolsce”, której zadaniem jest zwrócenie uwagi korporacji Myszki Myki na Polskę i klientom zainteresowanym dostępu do platformy.

Disney+ jest dostępny w wybranych krajach od października 2019 roku i choć od tego czasu platforma zadebiutowała w kolejnych regionach, to jednak wciąż nie otrzymaliśmy jakichkolwiek szczegółów dotyczących premiery w Polsce. Widzowie cały czas czekają na szczegóły, ale zainteresowani powoli tracą cierpliwość.

Administratorzy grupy Disney Plus Polska, która posiada już ponad 15 tysięcy członków, zapowiedzieli wczoraj rozpoczęcie akcji „chcemyDisneyPluswPolsce”, która wystartowała dzisiaj o 12:00. Organizatorzy proszą o wsparcie i opublikowanie w mediach społecznościowych (przykładowo Facebook, Twitter, Instagram) wiadomości z odpowiednimi hasztagami.

„#releaseDisneyPlusinPoland

#chcemyDisneyPluswPolsce”

Celem akcji jest zwrócenie uwagi firmy na widzów z naszego kraju, którzy choć są cierpliwi, to jednak chcieliby poznać przynajmniej datę premiery Disney + w Polsce. Trudno powiedzieć, czy akcja ma większy sens, jednak warto przypomnieć, że ponad dekadę temu gracze w bardzo podobny sposób walczyli o polski Xbox Live – w tym wypadku się udało, więc może i Disney dostrzeże nasze działania?

Warto przypomnieć, że już teraz na Disney+ można znaleźć świetne seriale z uniwersum Gwiezdnych wojen oraz Marvel Cinematic Universe, a już wkrótce zadebiutuje „Loki”, który może mieć ogromny wpływ na cały MCU.

Źródło: Twitter: Jajowniczek
Grupa: Disney Plus Polska (FB)

Tagi: Disney Disney Plus disney+ Disney+ w Polsce