Jurassic World Dominion. Zapowiedź filmu zobaczymy "gdy ludzie wrócą do kin"

Filmy i seriale
935V
Jurassic World Dominion. Zapowiedź filmu zobaczymy "gdy ludzie wrócą do kin"
Igor Chrzanowski | 30.05.2021, 18:12

Jurassic World Dominion ma być jedną z największych premier w historii całej kinematografii, dzięki czemu Universal Pictures zarobi istną fortunę pieniędzy. Ale kiedy w końcu dowiemy się jak wygląda sam film? Podobno już niebawem.

Jak podaje Hollywood Reporter reżyser wspomnianego filmu jak i producent serialu Park Jurajski: Obóz kredowy, wypowiedział się na temat tego, kiedy doczekamy się nowych informacji o wielkim zakończeniu sagi Jurassic World.

W listopadzie pisaliśmy o oficjalnym finiszu prac na planie filmu, co oznacza, że od kilku miesięcy film znajduje się w post-produkcji i już niebawem będzie gotów do ostatecznej prezentacji zwiastunów i nakręcania całej gigantycznej machiny marketingowej. Colin Trevorrow zdradził, że Universal Pictures będzie gotowe pokazać nam cokolwiek nowego dopiero wtedy, gdy ludzie powrócą do kin. Co to dokładnie oznacza?

Być może ma to związek z inną produkcją ze stajni Universal, którą jest oczywiście film Szybcy i wściekli 9. Wielki wydawca ma zamiar przywrócić swoim dziełem magię kin i ponownie zachęcić wszystkich ludzi na świecie do seansu na srebrnym ekranie. Możliwe, że jeśli 25 czerwca będzie najlepszym dniem dla kinematografii od początków pandemii, właśnie wtedy zobaczymy jakieś pierwsze zajawki Jurassic World Dominion.

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/movies/movie-news/jurassic-world-camp-cretaceous-season-4-1234960853/

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper