Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 29.05.2021 12:58
Fortnite czerwcowa Ekipaka
580V

Fortnite. Poznaliśmy zawartość czerwcowej Ekipaki

Pomimo wojny Epic Games z Apple, Fortnite ma się nadwyraz dobrze i jak się okazuje, w ogóle nie ma zamiaru zwalniać. Właśnie poznaliśmy zawartość kolejnej Ekipaki.

Już teraz Fortnite jest jedną z najbardziej dochodowych produkcji w historii naszej branży, zarabiając zapewne powyżej 10 miliardów dolarów w przeciągu kilku lat działalności.

Jeśli interesujecie się tematem zapewne wiecie, że Epic Games przygotowało specjalny abonament dla swoich graczy, w ramach którego co rusz dostajemy dedykowaną ekskluzywną skórkę, garść v-dolców i inne dodatki. W ramach czerwcowej Ekipaki deweloperzy przygotowali strój Mechaniczna Mistrzyni Przytulanek, elegancki plecak Kokardka Psychotroniczna i zasilany paliwem kilof Miziak, a także malowanie Przytulaśny Mech.

Elementy takie jak strój, plecak i kilof dostępne są zaś kilku wariantach do wyboru w zależności od waszych preferencji. Domyślnie możemy mieć różowy styl albo biało-czarny styl Północ oraz biało-czerwony stylu Królewski. Dodatkowo czeka na nas standardowe 1000 V-dolców i 3 miesiące Spotify Premium dla nowych subskrybentów.

Źródło: https://www.epicgames.com/fortnite/pl/news/mecha-cuddle-master-activates-in-fortnite-crew-for-june?sessionInvalidated=true

Tagi: Ekipaka epic games Fortnite Gearbox Software