Infinite na efektownym zwiastunie. Mark Wahlberg i Chiwetel Ejiofor w superprodukcji sci-fi

Filmy i seriale
1272V
Infinite na efektownym zwiastunie. Mark Wahlberg i Chiwetel Ejiofor w superprodukcji sci-fi
Wojciech Gruszczyk | 28.05.2021, 20:54

Paramount zaprezentowało pierwszy zwiastun „Infinite”, który jest określany jako superprodukcja sci-fi. Głównym bohaterem historii został Mark Wahlberg i zaprezentowany materiał może skłonić wielu widzów do zainteresowania się opowieścią.

„Infinite” nie zadebiutuje w kinach, ponieważ już 10 czerwca odbędzie się jego premiera w SVOD, ale przynajmniej aktualnie nie możemy potwierdzić szczegółów debiutu w Polsce, ponieważ historia trafi na Paramount+. Akurat ta platforma wciąż nie jest dostępna w naszym kraju.

Za produkcję opowieści odpowiada Antoine Fuqua, czyli reżyser takich tytułów jak „Bez litości 2”, „Siedmiu wspaniałych”, „Do utraty sił”, „Olimp w ogniu”, „Strzelec” oraz „Łzy słońca”. Doświadczony twórca otrzymał w swoje ręce scenariusz przygotowany na podstawie powieści „The Reincarnationist Papers” autorstwa D. Erica Maikranza.

„Infinite” przedstawia opowieść Evana McCauley'a (Mark Wahlberg), u którego zdiagnozowano schizofrenię, ponieważ dręczą go wspomnienia miejsc, ale mężczyzna jest przekonany, że nigdy ich nie odwiedził. Pewnego dnia, gdy Evan jest na skraju załamania psychicznego, odwiedza go „Infinites”, czyli tajna organizacja, która informuje bohatera, że wszystkie wydarzenia są prawdziwe – pochodzą z jego poprzednich wcieleń.

W filmie wystąpią: Mark Wahlberg, Chiwetel Ejiofor, Sophie Cookson, Jason Mantzoukas, Rupert Friend, Liz Carr, a także Toby Jones i Dylan O'Brien.

Przeczytajcie nasze recenzje: „Przyjaciele: Spotkanie po latach”, „Park Jurajski: Obóz kredowy” i „Kolej podziemna”.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper