Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.05.2021 09:23
New Nintendo Switch Pro
1592V

New Nintendo Switch Pro pojawił się na meksykańskim Amazonie. Nintendo może wkrótce ujawnić konsolę

Nintendo wciąż nie komentuje plotek, przecieków oraz spekulacji, ale New Nintendo Switch Pro pojawił się już na Amazonie. Pracownicy meksykańskiego sklepu szybko zareagowali, ale bardzo możliwe, że poznaliśmy ostateczną nazwę urządzenia.

Już wczoraj pojawiły się konkretne informacje dotyczące nowego Nintendo Switcha – redakcja Bloomberg zwiastuje prezentację sprzętu jeszcze przed startem E3. Taki scenariusz potwierdza również Eurogamer oraz kilka innych dziennikarzy.

Problemem Japończyków są najwidoczniej deweloperzy, którzy potwierdzają, że w przyszłym miesiącu będą prezentować swoje gry w wersji na nową maszynę Nintendo. Korporacja nadal nie zareagowała, ale „New Nintendo Switch Pro” pojawił się na meksykańskim Amazonie.

Jak zawsze – firma szybko zareagowała i aukcja została usunięta, jednak bardzo możliwe, że w najbliższych godzinach Nintendo zaprezentuje urządzenie o właśnie takiej nazwie.

Wiele na to wskazuje, że New Nintendo Switch Pro faktycznie zmierza na rynek i ulepszona wersja hybrydowej konsoli może w ciekawy sposób uzupełnić ofertę Nintendo.

New Nintendo Switch Pro Amazon

Źródło: https://wccftech.com/new-nintendo-switch-pro-amazon/

Tagi: New Nintendo Switch Pro nintendo switch Nintendo Switch Pro switch