Dexter szykuje się na wielki powrót. Nowe materiały przygotowują na 9. sezon

Filmy i seriale
711V
Dexter szykuje się na wielki powrót. Nowe materiały przygotowują na 9. sezon
Wojciech Gruszczyk | 27.05.2021, 20:11

Dexter Morgan powróci w 9. sezonie swojej historii, ale główny bohater krwawej serii nie będzie operował swoim znanym nazwiskiem. Widzowie poznają jego nowe oblicze, dzięki któremu nikt nie powiąże go powiązać z poprzednimi występkami.

Showtime podkręca zainteresowanie wielkim powrotem „Dextera”. Już wkrótce fani serii zobaczą nowe odcinki, dzięki którym poznamy dalsze losy byłego analityka krwi. Jak już wcześniej potwierdzono – w nowej historii nie powrócą znani bohaterowie i widzowie zobaczą jedynie Michaela C. Halla.

Bohater musiał jednak zrezygnować ze swojego nazwiska i w nowej historii będzie występował jako Jim Lindsay. Nowa tożsamość pozwoli mu wtopić się w tłum, by jednocześnie nie musiał on obawiać się, że ktoś trafi na jego trop.

Stacja w ostatnich dniach zaprezentowała jego identyfikator, który potwierdza imię i nazwisko, a dodatkowo opublikowano krótki materiał wideo potwierdzający dobre stosunki Jima z nowymi sąsiadami.

Muszę przyznać, że całość układa się w bardzo ciekawą propozycję i pewnie będę chciał zobaczyć najnowszy sezon „Dextera” – oby tylko pojawiła się platforma, która potwierdzi dostęp do nowych epizodów i „prawdziwego” zakończenia.

Źródło: YouTube.com Twitter: SHO_Dexter

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych