Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.05.2021 17:21
Among Us
1480V

Among Us za darmo. Pobierajcie sieciową produkcję

Among Us to kolejna produkcja dostępna za darmo w ramach promocji Epic Games. Firma zapowiadała wielki tytuł i postanowiła zaproponować graczom bardzo popularny, sieciowy tytuł. Gra jest dostępna w ofercie przez najbliższy tydzień.

Epic Games w zeszłym tygodniu rozpoczął wielką wyprzedaż na Epic Games Store, dzięki której gracze mogą zgarnąć kupon i pomniejszyć cenę swoich zakupów, ale jednocześnie firma zapowiedziała zaoferowanie cztery mocnych gier w promocji. W zeszłym tygodniu mogliśmy pobrać NBA 2K21, a teraz nadszedł czas na Among Us.

Among Us – pobierz za darmo

Tytuł studia InnerSloth może i nie jest wielką pozycją AAA, jednak Among Us wciąż zbiera pochwały w Sieci, a nawet gra otrzymała kilka nagród. Tytuł oferuje bardzo przyjemną, sieciową zabawę – choć trzeba mieć świadomość, że największą frajdę w tym wypadku zapewnia rozgrywka ze znajomymi.

Among Us to druga z czterech „tajemniczych gier” – Epic Games ponownie pokazuje bramę, za którą jest ukryta nowa produkcja, którą pobierzemy za darmo od przyszłego tygodnia.

Zamierzacie zagrać w Among Us? Pamiętajcie, że tytuł jest dostępny również na konsolach oraz urządzeniach mobilnych.

Źródło: https://www.epicgames.com/store/en-US/p/among-us

Tagi: Among Us InnerSloth pc promocja za darmo