Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.05.2021 21:12
Portal Film - J.J. Abrams
512V

Film Portal wciąż powstaje. J.J. Abrams potwierdza pozytywne informacje

Valve oficjalnie nie pracuje nad nową pozycją z serii Portal, ale J.J. Abrams oraz Warner Bros. nie zamierzają rezygnować z projektu. Powstaje film i doświadczony reżyser potwierdził ciekawe informacje dotyczące produkcji.

J.J. Abrams promuje teraz „Super 8” i podczas wywiadu z redakcją IGN, reżyser wypowiedział się na temat filmu „Portal”. Twórca potwierdził, że projekt wciąż powstaje i nawet przygotowano już scenariusz widowiska.

„Mamy już scenariusz filmu Portal, który został przygotowany w Warner Bros. Jesteśmy naprawdę podekscytowani obranym podejściem i koncepcją, więc czujemy, że wszystko zmierza w dobrym kierunku”.

Dziennikarze nie dowiedzieli się, kto zajął się stworzeniem historii oraz nie poznali nazwiska reżysera, ale J.J. Abrams bardzo wierzy w produkcję:

„To ma ogromny potencjał z wielu powodów, jednym z nich jest ograniczona narracja gry, która jest tak genialnie opowiedziana i jej możliwości są tak wielkie. To będzie super zabawa”.

Słowa J.J. Abramsa sugerują, że wydarzenia mogą być połączone z pierwszą częścią serii Portal, w której gracze wcielali się w niemą bohaterkę. Autorzy mogli jednak wyłącznie wykorzystać koncepcję narracji – choć na konkrety pozostaje nam zaczekać.

Twórca zaznaczył, że „Portalem” wciąż zajmuje się Warner Bros. i najwidoczniej możemy szykować się na ciekawe ogłoszenia związane z tym IP.

Źródło: https://www.ign.com/articles/portal-half-life-jj-abrams-news

Tagi: film J.J. Abrams portal Valve Warner Bros.