Jeźdźcy sprawiedliwości z datą premiery w Polsce. Mads Mikkelsen na zwiastunie i fragmencie filmu

Filmy i seriale
1019V
Jeźdźcy sprawiedliwości z datą premiery w Polsce. Mads Mikkelsen na zwiastunie i fragmencie filmu
Bartosz Dawidowski | 25.05.2021, 09:25

Nowy film z Madsem Mikkelsenem w roli głównej szykuje się do polskiej premiery w kinach. Wiemy już, kiedy będziemy mogli zobaczyć "Jeźdźców sprawiedliwości" ("Riders of Justice") na wielkim ekranie.

"Jeźdźcy sprawiedliwości" dorobili się dzisiaj nowego materiału promocyjnego. To krótka, lecz intensywna, trwająca półtorej minuty, scena akcji z filmu. Do dyspozycji mamy też opublikowany wcześniej zwiastun.

Wiadomo, że "Jeźdźcy Sprawiedliwośći" wjadą do polskich kin 27 sierpnia 2021 r. Film debiutował w Danii już pod koniec 2020 roku, ale doszło do znacznego opóźnienia premier w innych krajach w związku z pandemicznymi obostrzeniami.

Za stworzenie filmu odpowiada zdobywca Oscara Anders Thomas Jensen, który wyreżyserował duńską produkcję. W rolę głównego bohatera, żołnierza, który wraca z misji w Afganistanie, wcielił się Mads Mikkelsen. Mężczyzna musi zając się swoją córką po śmierci żony w katastrofie kolejowej. Wkrótce protagonista nabiera podejrzeń, że to nie był wypadek, tylko zamach terrorystyczny i próbuje zemścić się na gangu, który dokonał zbrodni. Oprócz Mikkelsena w filmie zobaczymy m.in. Nikolaja Lie Kaasa, Andrę Heick Gadeberg oraz Larsa Brygmanna.

Premiera kinowa w Polsce odbędzie się 27 sierpnia 2021 r.

https://youtu.be/l09T87hEstI
https://youtu.be/-usjAaCzRAM

 

Źródło: własne

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper