PlayStation Player Celebration z pierwszym sukcesem. Gracze osiągnęli cel, więc Sony pokazało nagrodę

Gry
2935V
PlayStation Player Celebration z pierwszym sukcesem. Gracze osiągnęli cel, więc Sony pokazało nagrodę
Iza Łęcka | 25.05.2021, 09:41

Posiadacze PS4 i PS5 zrealizowali założenia pierwszego etapu akcji PlayStation Player Celebration. Uczestnicy zagrali w wyznaczoną liczbę gier oraz zdobyli trofea, dzięki czemu już wkrótce na ich kontach pojawią się upominki.

W zeszłym tygodniu wystartowała nowa edycja PlayStation Player Celebration, w której fani marki PlayStation rywalizują w poszczególnych zadaniach, by zdobywać unikalne motywy oraz awatary. Tuż przed zakończeniem wyznaczonego czasu japońska korporacja potwierdziła, że gracze z PS4 i PS5 osiągnęli pierwsze cele. Nagroda została przedstawiona w ruchu, a sympatycy zmagań mogą spodziewać się wiadomości z dostępem do motywu w najbliższych dniach.

Klienci Sony nie potrzebowali nawet tygodnia, by zagrać w 2,4 mln produkcji i zdobyć 7,2 mln trofeów. Teraz stawka zostanie zwiększona, gdyż w ramach 2. etapu śmiałkowie muszą przystąpić do 2,9 mln rozgrywek i zgarnąć łącznie 8,5 mln dzbanków.

PlayStation Player Celebration jest interesującą inicjatywą, która zachęca graczy do aktywności i jednoczenia, by wspólnymi siłami osiągać cele, a także zgarniać przyjemne nagrody – wcześniej przedstawiono grafikę, która ujawniała szczegóły wszystkich wyzwań.

Sprawdźcie również potencjalną listę PlayStation Plus na czerwiec – wczoraj w Sieci pojawiła się informacja ze znanego źródła.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2021/05/first_days_of_play_community_challenge_is_complete_unlocking_this_free_ps4_theme

Komentarze (40)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper