Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 22.05.2021 20:50
Gwent: Prince of Power
1333V

Gwint doczeka się nowego rozszerzenia? Pokazano tajemniczy zwiastun

CD Projekt Red pracuje aktualnie w pocie czoła nad naprawą Cyberpunka 2077 i pierwszymi rozszerzeniami do gry, jednakże firma wciąż pragnie sukcesywnie rozwijać karcianego Gwinta, który wciąż ma dość sporą społeczność wiernych graczy.

Pomimo wszystkich katastroficznych prognoz dotyczących naszej rodzimej karcianki, Gwint wciąż jest na rynku i z miesiąca na miesiąc ma się coraz lepiej. Po sześciu wydanych już rozszerzeniach zawartości, CD Projekt Red rozpoczyna najwyraźniej promocję kolejnej kampanii, albowiem dosłownie wczoraj firma opublikowała tajemniczy zwiastun kolejnej zawartości.

Póki co nie wiemy o niej zbyt wiele. Potencjalny dodatek będzie nosił nazwę Gwent: Prince of Power i skupi się prawdopodobnie na żywiole ognia. Niestety nic więcej nie zostało ujawnione - chociaż wiadomo, że za kilka tygodni zakończy się Sezon Żmii, a to będzie idealną okazją do wkroczenia z Gwintem w zupełnie nową erę rozwoju.

Obok Magica i oczywiście Hearthstone'a dzieło CD Projekt Red jest aktualnie najpopularniejszą grą karcianą na rynku, utrzymującą wciąż spory poziom zainteresowania nawet na takich platformach jak Steam, gdzie lekko mówiąc karcianki łatwo nie mają. 

Tagi: CD Projekt RED Gwent: The Witcher Card Game Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana