Sonic: Szybki jak błyskawica 2. Poznaliśmy pierwsze szczegóły fabuły nowego filmu

Filmy i seriale
1163V
Sonic: Szybki jak błyskawica 2. Poznaliśmy pierwsze szczegóły fabuły nowego filmu
Igor Chrzanowski | 22.05.2021, 17:51

Pierwszy filmowy Sonic okazał się sporym sukcesem, dzięki czemu odpowiedzialna za jego powstanie wytwórnia postanowiła od razu zabrać się za sequel, do którego zakończono już nawet zdjęcia. 

Wiemy już, że druga odsłona filmowego Sonica zadebiutuje w kinach 8 kwietnia 2022 roku, a według ostatnich doniesień zakończono wszystkie prace na planie, a całość weszła już w fazę post-produkcji. 

Podczas gdy ekipa pracuje nad dokończeniem swojego dzieła, my mamy okazję zapoznać się z pierwszymi szczegółami dotyczącymi jego fabuły. 

Sonic gotów jest na to aby otrzymać więcej swobody, więc Tom i Maddie zgadzają się zostawić go samego w domu podczas gdy sami wyjadą na wakacje. Niestety w chwili ich wyjazdu na Ziemię powraca Dr. Robotnik wraz z zupełnie nowym kompanem - Knucklesem. Ich celem jest tym razem kryształ posiadający moc zarówno tworzenia jak i niszczenia całych cywilizacji. Sonic łączy zatem siły ze swym starym druhem Tailsem, aby wspólnie wyruszyć w podróż w celu odnalezienia rzeczonego kryształu przed Robotnikiem. 

Jak zatem widzicie Knuckles łączy siły z arcywściekłym i szalonym dr. Robotnikiem, zaś Tails z Soniciem. Zapowiada się więc na epicką bitwę pomiędzy ikonicznymi duetami. 

Źródło: https://www.google.com/amp/s/collider.com/sonic-the-hedgehog-2-plot-summary-revealed-knuckles/amp/

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper